Alcon Open Day dla studentów Wydziału Neofilologii

We wtorek 18 kwietnia br. w godzinach 11:30-13:30auli 0.410 odbędzie się otwarte spotkanie dla studentów WN z przedstawicielami firmy Alcon, Partnera Strategicznego Wydziału. W ramach umowy o Partnerstwie Strategicznym podjęta została decyzja o uruchomieniu programu WN UW x Alcon, którego celem jest umożliwienie osobom studiującym na naszym Wydziale podjęcie pracy zarobkowej w firmie Alcon i zdobywanie praktycznych umiejętności, np. w działach HR, Finansów czy Obsługi Klienta. Praca dla firmy Alcon będzie się odbywała w ustalonym wymiarze godzinowym i nie będzie kolidować z zajęciami dydaktycznymi.

Alcon Open Day będzie inaugurować to wspólne przedsięwzięcie.

Harmonogram wydarzenia:

1. Alcon company intro
  2. Omówienie działów i pracy przez poszczególnych prelegentów
  3. Omówienie procesu rekrutacji do firmy Alcon
  4. Omówienie procesu rekrutacji do projektu WN UWxAlcon
  5. Round table discussions (studenci będą mogli w formularzu rejestracyjnym zapisać się do konkretnego prelegenta)
  6. Odpowiedzi na pytania zadane wcześniej przez studentów w formularzu